Medewerkers

Remco Heeres

Functie
Algemeen directeur
Telefoon
0299-393317
E-mailadres
remco.heeres@heeres.nl

Wouter Heeres

Functie
Algemeen directeur
Telefoon
0299-393320
E-mailadres
wouter.heeres@heeres.nl

Wim Heeres

Functie
Oprichter
Telefoon
0299-393322
E-mailadres
wim.heeres@heeres.nl

Dennis Atema

Functie
Adviseur Zakelijk
Telefoon
0299-393329
E-mailadres
dennis.atema@heeres.nl

Jim van Hooff

Functie
Adviseur Zakelijk (buitendienst)
Telefoon
0299-393322
E-mailadres
jim.vanhooff@heeres.nl

Marjon Palmboom

Functie
Adviseur Zakelijk
Telefoon
0299-393314
E-mailadres
marjon.palmboom@heeres.nl

Annika Sier

Functie
Adviseur Zakelijk
Telefoon
0299-393319
E-mailadres
annika.sier@heeres.nl

Barry Udo

Functie
Relatiebeheerder
Telefoon
0299-393312
E-mailadres
barry.udo@heeres.nl

Danny Persijn

Functie
Relatiebeheerder
Telefoon
0299-393322
E-mailadres
danny.persijn@heeres.nl

Sabrina Reiz

Functie
Teamleider
Telefoon
0299-393326
E-mailadres
sabrina.reiz@heeres.nl

Mandy Ceelie

Functie
Relatiebeheerder
Telefoon
0299-393328
E-mailadres
mandy.ceelie@heeres.nl

Silvia van Goor

Functie
Relatiebeheerder
Telefoon
0299-393328
E-mailadres
silvia.vangoor@heeres.nl

Caroline Schmeitz

Functie
Relatiebeheerder
Telefoon
0299-393325
E-mailadres
caroline.schmeitz@heeres.nl

Richard Tom

Functie
Hypotheek- en financieel adviseur
Telefoon
0299-393327
E-mailadres
richard.tom@heeres.nl

Jeroen van de Ree

Functie
Schadebehandelaar
Telefoon
0299-393310
E-mailadres
jeroen.vanderee@heeres.nl

Karin Mostert

Functie
Schadebehandelaar
Telefoon
0299-393311
E-mailadres
karin.mostert@heeres.nl

Irma Gils-Christoffels

Functie
Teamleider
Afdeling:
Relatiebeheer financieel
Telefoon
0299-393324
E-mailadres
irma.gils@heeres.nl

Saskia Blok

Afdeling:
Relatiebeheer financieel
Telefoon
0299-393321
E-mailadres
saskia.blok@heeres.nl

Linda Koppen

Afdeling:
Relatiebeheer financieel
Telefoon
0299-393323
E-mailadres
linda.koppen@heeres.nl

Melissa Stam

Afdeling:
Relatiebeheer financieel
Telefoon
0299-393321
E-mailadres
melissa.stam@heeres.nl

Laura Been-Veltman

Afdeling:
Relatiebeheer financieel
Telefoon
0299-393321
E-mailadres
laura.been@heeres.nl

Stel ons gerust uw vraag

Wij nemen de regelgeving met betrekking tot de bescherming van uw persoonsgegevens serieus en hecht veel waarde aan de bescherming van uw privacy. Bekijk hier ons Privacy statement.